Scores & Fixtures
< Dec 15 | Dec 16 | Dec 17 >
Refresh

FIFA Club World Cup
9:00 AM ET - Al-Jazira vs Pachuca
12:00 PM ET - Real Madrid vs Grêmio

English Premier League
7:30 AM ET - Leicester City vs Crystal Palace
10:00 AM ET - Arsenal vs Newcastle United
10:00 AM ET - Brighton & Hove Albion vs Burnley
10:00 AM ET - Chelsea vs Southampton
10:00 AM ET - Stoke City vs West Ham United
10:00 AM ET - Watford vs Huddersfield Town
12:30 PM ET - Manchester City vs Tottenham Hotspur

Spanish Primera División
10:15 AM ET - Athletic Bilbao vs Real Sociedad
12:30 PM ET - Eibar vs Valencia
2:45 PM ET - Atletico Madrid vs Alavés

German Bundesliga
9:30 AM ET - Eintracht Frankfurt vs Schalke 04
9:30 AM ET - FC Augsburg vs SC Freiburg
9:30 AM ET - FC Cologne vs VfL Wolfsburg
9:30 AM ET - VfB Stuttgart vs Bayern Munich
9:30 AM ET - Werder Bremen vs Mainz
12:30 PM ET - Borussia Dortmund vs TSG Hoffenheim

Italian Serie A
9:00 AM ET - Internazionale vs Udinese
12:00 PM ET - Torino vs Napoli
2:45 PM ET - AS Roma vs Cagliari

French Ligue 1
11:00 AM ET - Stade Rennes vs Paris Saint-Germain
2:00 PM ET - Caen vs Guingamp
2:00 PM ET - Dijon FCO vs Lille
2:00 PM ET - Montpellier vs Metz
2:00 PM ET - Strasbourg vs Toulouse
2:00 PM ET - Troyes vs SC Amiens

English League Championship
10:00 AM ET - Birmingham City vs Queens Park Rangers
10:00 AM ET - Bolton Wanderers vs Burton Albion
10:00 AM ET - Brentford vs Barnsley
10:00 AM ET - Bristol City vs Nottingham Forest
10:00 AM ET - Derby County vs Aston Villa
10:00 AM ET - Ipswich Town vs Reading
10:00 AM ET - Leeds United vs Norwich City
10:00 AM ET - Millwall vs Middlesbrough
10:00 AM ET - Preston North End vs Sheffield United
10:00 AM ET - Sunderland vs Fulham
12:30 PM ET - Cardiff City vs Hull City

English League One
10:00 AM ET - AFC Wimbledon vs Wigan Athletic
10:00 AM ET - Blackburn Rovers vs Charlton Athletic
10:00 AM ET - Doncaster Rovers vs Oldham Athletic
10:00 AM ET - Gillingham vs Bristol Rovers
10:00 AM ET - Northampton Town vs Walsall
10:00 AM ET - Portsmouth vs Bury
10:00 AM ET - Rochdale vs Oxford United
10:00 AM ET - Rotherham United vs Plymouth Argyle
10:00 AM ET - Scunthorpe United vs Milton Keynes Dons
10:00 AM ET - Shrewsbury Town vs Blackpool
10:00 AM ET - Southend United vs Bradford City

English League Two
10:00 AM ET - Barnet vs Morecambe
10:00 AM ET - Cambridge United vs Newport County
10:00 AM ET - Carlisle United vs Port Vale
10:00 AM ET - Coventry City vs Cheltenham Town
10:00 AM ET - Crewe Alexandra vs Crawley Town
10:00 AM ET - Exeter City vs Stevenage
10:00 AM ET - Forest Green Rovers vs Luton Town
10:00 AM ET - Lincoln City vs Accrington Stanley
10:00 AM ET - Mansfield Town vs Yeovil Town
10:00 AM ET - Notts County vs Grimsby Town
10:00 AM ET - Wycombe Wanderers vs Chesterfield

Scottish Premiership
7:30 AM ET - Aberdeen vs Hibernian
10:00 AM ET - Dundee vs Partick Thistle
10:00 AM ET - Hamilton Academical vs Ross County
10:00 AM ET - Kilmarnock vs Motherwell
10:00 AM ET - Rangers vs St Johnstone

Scottish Championship
10:00 AM ET - Falkirk vs Brechin City
10:00 AM ET - Inverness Caledonian Thistle vs Dumbarton
Postponed - Livingston P-P Greenock Morton
10:00 AM ET - Queen of the South vs Dundee United
10:00 AM ET - St Mirren vs Dunfermline Athletic

Scottish League One
Postponed - Alloa Athletic P-P Arbroath
10:00 AM ET - East Fife vs Ayr United
10:00 AM ET - Queen's Park vs Airdrieonians
10:00 AM ET - Raith Rovers vs Albion Rovers
10:00 AM ET - Stranraer vs Forfar Athletic

Scottish League Two
10:00 AM ET - Annan Athletic vs Stirling Albion
Postponed - Berwick Rangers P-P Peterhead
Postponed - Cowdenbeath P-P Clyde
10:00 AM ET - Edinburgh City vs Stenhousemuir
10:00 AM ET - Montrose vs Elgin City

Spanish Segunda División
10:00 AM ET - Osasuna vs Numancia
12:00 PM ET - Real Valladolid vs La Hoya Lorca
12:00 PM ET - Reus Deportiu vs Granada
2:00 PM ET - Almeria vs Cordoba
2:30 PM ET - Albacete vs Real Zaragoza

Italian Serie B
9:00 AM ET - Carpi vs Frosinone
9:00 AM ET - Cremonese vs Empoli
9:00 AM ET - Palermo vs Ternana
9:00 AM ET - Parma vs Cesena
9:00 AM ET - Perugia vs Bari
9:00 AM ET - Pro Vercelli vs Spezia
9:00 AM ET - US Avellino vs Ascoli
9:00 AM ET - Virtus Entella vs Salernitana

German 2. Bundesliga
7:00 AM ET - FC Erzgebirge Aue vs 1. FC Heidenheim
7:00 AM ET - Kaiserslautern vs Nurnberg
7:00 AM ET - SSV Jahn Regensburg vs Arminia Bielefeld

French Ligue 2
8:55 AM ET - Stade de Reims vs Valenciennes

Dutch Eredivisie
12:30 PM ET - Heerenveen vs NAC Breda
12:30 PM ET - Willem II Tilburg vs PEC Zwolle
1:45 PM ET - PSV Eindhoven vs ADO Den Haag
2:45 PM ET - FC Twente vs Vitesse Arnhem
2:45 PM ET - Roda JC Kerkrade vs VVV Venlo

Portuguese Liga
11:00 AM ET - Feirense vs Vitoria Setubal
1:15 PM ET - Estoril vs Desportivo Aves
3:30 PM ET - Braga vs Belenenses

Turkish Super Lig
5' - Genclerbirligi 0-0 Kasimpasa
8:30 AM ET - Alanyaspor K vs Sivasspor
11:30 AM ET - Trabzonspor vs Bursaspor

Greek Super League
8:00 AM ET - Kerkyra vs Atromitos
10:15 AM ET - AEK Athens vs Apollon Smyrni
12:30 PM ET - Platanias vs PAOK Salonika

Belgian Jupiler League
12:00 PM ET - Standard Liege vs KAA Gent
2:00 PM ET - Eupen vs Sint-Truidense
2:00 PM ET - KV Kortrijk vs KV Mechelen
2:30 PM ET - KSC Lokeren vs Waasland-Beveren

Austrian Bundesliga
10:00 AM ET - FC Salzburg vs LASK Linz
12:30 PM ET - FC Admira Wacker Modling vs SC Rheindorf Altach
12:30 PM ET - St. Pölten vs Rapid Vienna
12:30 PM ET - SV Mattersburg vs RZ Pellets WAC

Swiss Super League
1:00 PM ET - FC Thun vs FC Lugano
1:00 PM ET - St Gallen vs FC Sion

Welsh Premier League
9:30 AM ET - Aberystwyth vs Prestatyn Town
9:30 AM ET - Cardiff MU vs Bala Town
12:15 PM ET - Cefn Druids vs Bangor City

Northern Irish Premiership
10:00 AM ET - Ballinamallard Utd vs Coleraine
10:00 AM ET - Ballymena vs Carrick
10:00 AM ET - Cliftonville vs Glentoran
10:00 AM ET - Dungannon Swifts vs Ards
10:00 AM ET - Glenavon vs Crusaders
10:00 AM ET - Linfield vs Warrenpoint Town

Australian A-League
Final - Central Coast Mariners 0-2 Western Sydney Wanderers
0' - Perth Glory 0-0 Wellington Phoenix FC

South African Premiership
8:30 AM ET - Chippa United vs Polokwane City FC
8:30 AM ET - Mamelodi Sundowns vs Bloem Celtic
11:00 AM ET - Free State Stars vs Orlando Pirates
1:15 PM ET - Bidvest Wits vs Platinum Stars
1:15 PM ET - Kaizer Chiefs vs Ajax Cape Town

South African National First Division
7:00 AM ET - Highlands Park FC vs Cape Town All Stars
8:30 AM ET - Mbombela United vs Uthongathi
8:30 AM ET - Pretoria Univ vs Real Kings
8:30 AM ET - Richards Bay vs Black Leopards
8:30 AM ET - Royal Eagles vs Ubuntu Cape Town
8:30 AM ET - Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Super Eagles
8:30 AM ET - Witbank Spurs vs Stellenbosch FC

Primera División de El Salvador
Postponed - CD FAS P-P Alianza FC
Postponed - Metapan P-P Santa Tecla

Primera División de Honduras
4:00 PM ET - Marathon vs Real Espana

Indian Super League
9:30 AM ET - Delhi Dynamos FC vs FC Goa
MORE
ISL Home
ISL Tables
ISL Teams
Back to Top
ESPNFC Home
ESPN Mobile Web Home
En Español
Change Timezone
Help & Feedback
Terms of Use